سِپَرلوس و وبسایت جدید!

سِپَرلوس در حال وارد شدن به دوره‌ی تازه‌ای از فعالیت خود است و از همین رو، تصمیم گرفتیم دستی بر سر و روی هویت بصری خود بکشیم که از آن جمله، وبسایت رسمی استودیو بود. از طرفی وبسایت قدیمی برای پاسخ‌گویی به نیازات حال حاضر سِپَرلوس در بخش‌های منابع انسانی و سرمایه‌های مالی، امکانات لازم را نداشت که در نهایت تصمیم گرفتیم وبسایت را کاملا بازطراحی و از نو با تکنولوژی‌های به‌روز، پیاده‌سازی کنیم.

پس از تصمیم‌گیری مبنی بر بازطراحی کامل و پیاده‌سازی از نو، در ابتدا با هدف رفع نیازات منابع انسانی و سرمایه‌های مالی سِپَرلوس، ساختار و تجربه‌ی کاربری وبسایت در خود تیم سِپَرلوس طراحی شد؛ سپس، طراحی بصری آن، به وسیله‌ی شرکت رایان انجام و در بستر وردپرس پیاده‌سازی شد.

ما امروز رسما از وبسایت تازه‌ی خود، رونمایی و آن را راه‌اندازی کردیم. امید است که در ادامه‌ی مسیر پر پیچ‌وخم و البته زیبای ساخت بازی، محصولات جذاب و باکیفیت جدیدی را از همین وبسایت رونمایی کنیم. همچنین صفحات و کانال‌های سِپَرلوس در شبکه‌های اجتماعی، از این پس، فعالیتی پررنگ‌تر خواهد داشت.

پی‌نوشت: تمامی خبرها و محتوایی که مربوط به پیش از راه‌اندازی وبسایت جدید است، به تاریخ واقعی خود، در وبسایت جدید ثبت شده است.

شما می‌توانید تیزر وبسایت جدید را در زیر مشاهده نمایید:

همچنین لوگوموشن لوگوی استودیو نیز از نو طراحی و ساخته شد که می‌توانید در زیر تماشا کنید:

فهرست