آغاز تولید محتواهای جدید!

همزمان با گسترش فعالیت‌های سِپَرلوس، نیاز به نیروی انسانی متخصص و حرفه‌ای، بیشتر و بیشتر شد؛ برای رفع این نیاز، در ابتدا منابع انسانی موجود مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت تا مقیاس این نیاز دقیق‌تر مشخص و شفاف شود.

در ادامه، بنابر نتایج بدست آمده، تصمیماتی گرفته شد تا منابع انسانی استودیو، گسترش پیدا کند و غنی‌تر شود؛ یکی از این تصمیمات، تولید محتوا (Content Creation) بود؛ به عنوان مثال محتوایی با هدف معرفی و تشریح زیرساخت‌های سمت سرور موجود در استودیو که برای جذب برخی از تخصص‌ها تا اندازه‌ی زیادی مفید است.

یکی از این محتواها، تولید ویدیوی «آشنایی با زیرساخت‌های سِپَرلوس و فرآیند استفاده از آن» است. این ویدیو به وسیله‌ی تیم سِپَرلوس تولید شد و به زودی در وبسایت جدید استودیو و سپس صفحات و کانال‌های آن در شبکه‌های اجتماعی، به نمایش گذاشته می‌شود. همانطور که از اسم آن پیداست، در این ویدیو، هر متخصصی میتواند با زیرساخت های سمت سروری سِپَرلوس و نیز فرآیند استفاده از آن آشنا شود.

پوریا جعفری، مدیر استودیو سِپَرلوس:

  • ما در طی سال‌های اخیر، تجربیات زیادی بدست آوردیم و به فرآیندهای مهم و ارزشمندی رسیدیم که می‌تواند احتمال موفقیت هر بازی را به میزان قابل توجهی افزایش دهد؛ البته این فرآیندها نیاز به یکسری ابزار تخصصی سمت سرور و نیز سمت کلاینت دارد که با صرف هزینه‌های زیاد مالی، زمانی و … توانستیم آن‌ها را به صورت کاملا اختصاصی و از پایه به دست تیم فنی خود، توسعه دهیم و راه‌اندازی و آزمایش کنیم. آنچه که پس از این زحمات و تلاش‌ها اهمیت دارد این است که بخشی از این فرآیندها و زیرساخت‌ها را به شکلی ساده و شفاف در غالب محتوایی با کیفیت، معرفی و تشریح کنیم تا بتوانیم در جذب نیروی انسانی و حتی سرمایه‌های مالی، موفق‌تر عمل کنیم.
فهرست